petek, 30. maj 2014

PODROČNO ATLETSKO TEKMOVANJE

... je bilo za naše atlete zelo uspešno, saj so domov prinesli kar 7 kolajn in kopico dobrih rezultatov.

Predstavniki naše šole (na fotografiji manjka Teo M.)

V metu vortexa nas je kot prva presenetila Brina, ki je z metom 43,25 med starejšimi deklicami osvojila 3. mesto.

Istočasno je potekalo tekmovanje v skoku v višino za mlajše dečke, kjer nas je zastopal Anže. S skokom 1,42 m si je priboril 2.mesto.

Atletinji Maruška in Eva sta tekmovali v skoku v daljino. Osvojili sta 2. in 3. mesto in sicer s skokoma 4,81 in 4,67.

Z odličnim tekom kvalifikacij (8,84) si je mesto v finalu teka na 60 m priborila Laura in tam osvojila 1.mesto z rezultatom 8,77!

Naslednja je posegla po najvišjih mestih Nina. Med mlajšimi deklicami je s skokom 4,05 m osvojila 3.mesto.

Sledilo je finale včerajšnjega tekmovanja, ki smo ga vsi nestrpno pričakovali - štafeta 4x100 m deklice. Našo ekipo so predstavljale Sara, Laura, Eva in Maruška. Punce so se osredotočile na svoj nastop in si pritekle odlično 3. mesto.

Sicer pa so nas odlično zastopali tudi ostali naši učenci in učenke. Prav vsem je zmanjkalo le malo, da bi tudi oni posegli po najvišjih mestih.