sreda, 05. julij 2017

PLANINSKI TABOR ČEZSOČA

... je za nami .... in z njim tudi veliko lepih spominov in doživetij. Osvojili smo vrh Kanina, Prestreljenik, Svinjak, Javoršček, Malo in Veliko čelo, obiskali Trdnjavo Kluže in Port Herman ter počeli še mnogo, mnogo več .....

Z žičnico na Kanin


Planinski krst na Prestreljeniku
 
Jutranja telovadba

Plezanje



Športne igre

Taborni ogenj

Skupinska fotografija

Čez Sočo

Na Malo čelo

GRS Bovec
Trdnjava Kluže

ŠPORTNI REZULTATI 2016/2017


JESENSKI KROS, 29.9.2016, MARIBOR

Julija V. 2. mesto
Žiga D. 2. mesto
Krosa sta se udeležili še: Izza S. in Klementina M.

MLADINA IN GORE, OŠ Griže (12. november 2016)
Uvrstitev: 15. mesto
Ekipa: Kaja S., Blaž B., Nika K. in Žiga Z. (Super Kekci)

NOGOMET – STAREJŠI DEČKI
Uvrstitev: 4. mesto

NOGOMET – STAREJŠE DEKLICE (Maribor, 19. december)
Uvrstitev: 3. mesto

PODROČNO TEKMOVANJE V BADMINTONU (OŠ Bojana Ilicha, 25.1.2017)
Uvrstitev: Sara V. – 5. mesto

Ekipno prvenstvo osnovnih šol v badmintonu (9.2.2017, OŠ Bojana Ilicha)
Sodelovali so naslednji učenci naše šole: Sara V., Nika S.C., Zala S. in Jaša K.
Uvrstitev: 5. mesto

ALPSKO SMUČANJE (Mariborsko Pohorje, 15.2.2017)
Predstavniki OŠ Starše: Roko L., Luka J., Klara Z.

KOŠARKA - MLAJŠI DEČKI (OŠ Miklavž, 8. marec 2017)
Uvrstitev. 3. mesto v skupini

Šolsko državno prvenstvo Cheerleading 2017 (Športni center II. gimnazije v Mariboru, 1. april 2017)
Uvrstitev: Mini borci Starše - 2. mesto (DP)

TEKMOVANJE V JUDU (Maribor, 15.4.2017)
Blaž B. - (3. mesto) in uvrstitev na državno tekmovanje.


NOGOMET – mlajši dečki (Maribor, maj 2017)
Uvrstitev:
2. mesto na medobčinskem tekmovanju  – uvrstitev na področno tekmovanje
1. mesto na področnem tekmovanju.

NOGOMET – mlajše deklice (Maribor, maj 2017)
Uvrstitev: 3. mesto na področnem tekmovanju.

ROKOMET – mlajše deklice (OŠ Rače, maj 2017)
Uvrstitev:
1. mesto na medobčinskem tekmovanju 
1. mesto na področnem tekmovanju.

ROKOMET – mlajši dečki (Rače, maj 2017)
Uvrstitev:
2. mesto na medobčinskem tekmovanju 
2. mesto na področnem tekmovanju.

PODROČNO ATLETSKO TEKMOVANJE (Maribor, 22. maj 2017)
Nika D. - 2. mesto (krogla)
Nino M. - 3. mesto (300 m)
Anže Ž. - 3. mesto (skok v daljino)

Ostali sodelujoči:
Žiga D. (4. mesto), Nino N. (4. mesto – uvrstitev v finale DP), Ana J. (6. mesto), Sara V. (5. mesto), Jaša J. (5. mesto), Klara Z., Tjaša K. , Mia D. , Jan K., Nejc P. , T. Gašper , P. Tomaž , K. Primož , P. Lana , B. Ana , V. Aljoša , S. Saša, B. Samantha , K. Lara , L. Nika, štafeta OŠ Starše - deklice.

KARATE (OŠ Slave Klavore, maj 2017)
Iva K.– 3. mesto

ULIČNA KOŠARKA 3 NA 3 (3. junij 2017,  EUROPARK Maribor)

Sodelovali sta dve ekipi OŠ Starše: KK Šoder jama in Čevapi (Anže , Aljoša V., Aljoša P., Tilen , Žan in Maks)


Zbrala: C. O.

ZAKLJUČEK SEZONE MINI BORCI OŠ STARŠE

V telovadnici II. gimnazija Maribor  so Mini borci OŠ Starše, Borci Cheerteam in Tigrice pokazali svoje točke te sezone.



Bravo Mini borci OŠ Starše!