sreda, 26. november 2014

DEKLICE PRVAKINJE IN PODPRVAKINJE

Mesec november je bil v znamenju rokometa. Deklice OŠ Starše so namreč odigrale  dva turnirja in si priborile kar dva laskava naslova.
V ponedeljek so "pometle" s konkurenco in osvojile naslov MEDOBČINSKIH PRVAKINJ, v sredo pa nadaljevale z uspehi in postale še PODROČNE PODPRVAKINJE.  Le ta naslov jim je omogočil vstop v četrtfinale državnega prvenstva, ki bo meseca februarja.

Ekipo OŠ Starše so sestavljale:

Urška Spevan, Tjaša Kukovec, Nika Dobnik, Kaja Trifkovič, Veronika Gorinšek, Nina Tomčič, Patricija Završki, Ines Sarai, Nika Lončarič, Laura  Babič, Brina Petek in Sara Petrovič.

Čestitamo!

STAREJŠI DEČKI 3. MESTO - ROKOMET

Ekipa starejših dečkov je odigrala rokometni turnir na OŠ Rada Robiča. V močni konkurenci so osvojili 3.mesto.

BOWLING ŠSP

Z bowlingom smo se seznanjali v Bowling centru Ptuj .... Bilo je zabavno in kar prehitro je minilo ....

KOŠARKA DEČKI - PESNICA

Šolska košarkarska ekipa dečkov se je  v petek, 14. novembra 2014, odpravila na prve tekme v Pesnico. Priznati so morali premoč dečkov OŠ Sladki vrh in Pesnica, kljub temu pa so se srčno borili: David Kerhe, Klemen Pesek, Žiga Kokot, Žan Kelc, Anže Žunec, Mitja Gerečnik, Nino Novak, Nino Belec, Matevž Kustec, Gašper Onič in Luka Kovačič.